Сервер Dell PowerEdge R740 для забезпечення безперебійної роботи в умовах перенавантаження системи

Для великого виробничого підприємства харчової промисловості нами був підібраний і запущений в роботу сервер Dell PowerEdge R740головною задачею  якого було витримувати практично  будь-які робочі навантаження, а також зі старту досягати більш швидкого доступу до зберігаємої інформації. 

Враховуючи чисельність персоналу, більше 1000 людей, і постійний нерівномірний ріст виробничих потужностей, ми зупинились на моделі  PowerEdge R740 від DELL. Успішний досвід експлуатації серверу в обчислювальних та аналітичних центрах,  особливістю яких є використання великих масивів одночасно із безліччю робочих місць, став підтвердженням ефективності його використання. . 

Задачі проекту
 • максимальна продуктивність при будь-якому навантаженні
 • робота в приватному хмарному середовищі
 • створення багатофункціональної інфраструктури віртуальних робочих місць
 • підримка машинного навчання
 • компактність
 • масштабування
 • вартість обладнання в рамках запланованого бюджету
Ключові технології
 • iDRAC9 з технологією Lifecycle Controller (Express, Enterprise)
 • OpenManage Enterprise (випуск Modular) – управління з єдиної веб-консолі або API-інтерфейса RESTful
 • ОpenManage Systems Management Software Virtualization Technology
 • Рішення Dell EMC Avamar
 • технологія розподілу даних по рівням
 • Silicon Root of Trust – перевірка і відновлення мікрокодів
01
Висока продуктивність

Стієчний сервер Dell R740, виготовлений із застосуванням 2-хсокетної платформи, яка підтримує роботу з потужними процесорами Intel Xeon Scalable (28-а робочих ядрер кожен). Завдяки цьому, показники продуктивності та пропускної здатності виросли приблизно на 40-50% по відношенню до серверних систем попередніх поколінь.

02
Прискорення передачі даних

Серверна система Dell R740 може мати до 3-х плат прискорювачів з робочою потужністю 0,3 кВт або 6-ти плат з потужністю по 0,15 кВт. Застосування прискорювачів дозволила легко адаптувати сервер до всіх інформаційних додатків Замовника і сформувала оптимальну платформу, щоб розгорнути VDI.
В результаті, користувачі пришвидшили вирішення складних розрахункових та аналітичних процесів, в тому числі і опрацювання даних через научні додатки.

03
Покращена система безпеки

Сервер дозволив протидіяти кібератакам, відновлювати дані після аварійних ситуацій, а нова функція блокування безперервно захищає конфігурацію і мікрокод серверу від шкідливих змін.
Здійснюється шифрування при завантаженні системи і з’явилась гнучкість при виконанні операцій, що забезпечило надійність збереження важливих даних Замовника.

04
Масштабованість

Модель PowerEdge R740 швидко масштабується за рахунок підключення до 16 накопичувачів на 60 Гб і до 8 жорстких дисків ємністю 80 Гб, що достатньо для работи із великими об’ємами інформації в масштабах підприємства. Також сервер оснащений декількома слотами, куди можна добавляти додаткові блоки основної та операційної пам’яті.
Це дозволило организації збільшити простір для збереження без купівлі нового обладнання.

05
Компактність

Стієчний сервер Dell PowerEdge R740 виготовляється в компактному форм-факторі і підготовлений для встановлення в 2U-стійку. Саме тому, запуск обладнання в робочий режим зайняв мінімально часу та зусиль. Крім того, підтримання функції горячої заміни компонентів надалі дозволить Замовнику встановлювати та налаштовувати сервер без відключення від живлення.

server

server

line

line

soft

soft

отримайте
консультацію

Якщо бажаєте уникнути зайвих дій по пошуку кращого рішення, не витрачати кошти та час на аналіз ринку та підрядників, особливо, коли це може стати критичним.

Ми постійно відстежуємо зміни в IT, законодавстві та випуску на ринок нових IT-продуктів, що дозволяє запропонувати нашим клієнтам сучасні й надійні рішення в рамках погодженного бюджету.