Модернізація Cisco Collaboration інфраструктури

Вдосконалено рішення для online нарад і корпоративних зустрічей для виробничої компанії із кількістю співробітників 20 000+. Територіальний розподіл Холдингу по різним країнам потребує постійного вдосконалення IT -технологій для веб/відео зв’язку. В рамках проекту вимагалось ефективе рішення для покращення оперативного керування та мобільності при підключені до корпоративних зустрічей.  

Створення локальної інфраструктури Cisco для спільної роботи дало можливість користуватись відеоконференц-зв’язком віддаленим учасникам (за межами корпоративного середовища), використовуючи мобільні клієнти Cisco Jabber, які з’єднуються з віддаленим офісом,  де знаходяться конференц-зали із сучасним ПЗ.

Задачі проекту
  • Мобільність співробітників та доступ в корпоративні ресурси із будь-якої точки світу
  • Безпечний доступ в корпоративний бізнес-критичний ресурс компанії
  • Прозора інтеграція з існуючою ВКС інфраструктурою
  • Сумісність із різними версіями ПЗ (давні із сучасними) без встрати якості та функціоналу
Ключові технології
  • Cisco Unified CM
  • Cisco Unity® Connection
  • Cisco Expressway™
01
Безшовна інтеграція різних версій ПЗ для ВКЗ

Одним із важливих критеріїв вибору рішення для модернізації була можливість інтеграції в існуючу інфраструктуру. Клієнт отримав рішення з можливістю адміністрування та управління оновленою інфраструктурою в єдиному ресурсі.

02
Мобільність користувачів за межами корпоративної інфраструктури

Користувачі отримали можливість за допомогою ПЗ підключатись до конференції, використовуючи мобільні телефони, планшети із різною ОС (Android, IOS)

03
Безпечність доступу віддалених користувачів

Cisco Expressway ™ – це розширений шлюз, за допомогою якого збудували спільну роботу так само просто, безпечно і ефективно як за межами організації, так і в середині неї. Expressway забезпечив віддалений доступ для мобільних користувачів та віддалених співробітників без необхідності в окремому VPN-клиєнту.

Mob

Mob

chat

chat

dashboard

dashboard

Cisco

Cisco

отримайте
консультацію

Якщо бажаєте уникнути зайвих дій по пошуку кращого рішення, не витрачати кошти та час на аналіз ринку та підрядників, особливо, коли це може стати критичним.

Ми постійно відстежуємо зміни в IT, законодавстві та випуску на ринок нових IT-продуктів, що дозволяє запропонувати нашим клієнтам сучасні й надійні рішення в рамках погодженного бюджету.