IT-інфраструктура

Компанія “АНВІ-КОМ” надає надійні, економічно вигідні рішення на базі серверів, систем зберігання та передачі даних, програмного забезпечення від кращих виробників у сфері інформаційних технологій: Hewlett Packard Enterprise, DELL, Cisco Systems, APC, Microsoft, VMware, VEEAM та ін.

Багаторічний досвід команди в застосуванні комплексного підходу та надання послуг системної інтеграції дозволяють мінімізувати можливі помилки на етапі узгодження технічного завдання, продумано підібрати технічне рішення, а також заощадити Ваш час і гроші.

Варто замовити якщо
 • Ви створюєте IT-інфраструктуру з нуля
 • Недостатньо продуктивності в існуючих IT-системах
 • Розробляєте та впроваджуєте нові інформаційні системи
 • Бізнес та його завдання активно зростають
 • Плануєте модернізацію IT-інфраструктури
Наші послуги
 • Професійна консультація
 • Аналіз існуючої IT-інфраструктури
 • Розробка та проектування комплексних рішень
 • Підбір IT-обладнання та програмного забезпечення
 • Інсталяція та технічний супровід
 • Обслуговування в авторизованих сервісних центрах
01
Серверне обладнання

Ми спеціалізуємось на постачанні готових серверних рішень для ЦОД, корпоративного бізнесу та малих підприємств від кращих світових виробників.
Сертифікація і партнерство з Hewlett Packard Enterprise (HPE) і Dell EMC сприяє ефективному та своєчасному виконанню наших зобов’язань перед замовниками, а також надає можливість впроваджувати кращі технологічні рішення на базі нових лінійок обладнання з використанням сучасних технологій.

02
Мережеве обладнання

Щоб створити основу для ефективного обміну даних, роботи бізнес-додатків з високим рівнем захисту корпоративної інформації, а також можливість гнучко і централізовано керувати мережею, ми надаємо послуги зі створення, налаштування та модернізації мережевої інфраструктури.
Наші рішення включають архітектуру, спеціальне обладнання від лідерів галузі Cisco Systems і ARUBA HPE.

03
Системи захисту даних

Пропонуємо комплексні системи для захисту периметра мережі, а також впровадження платформи безпеки, яка дозволяє забезпечити цілісність периметра за рахунок технологій машинного аналізу трафіку корпоративної мережі.
Можливі різноманітні варіанти реакцій на загрози безпеці, завдяки інтеграції в єдину систему обладнання більш ніж 100 партнерів (Check Point, IBM (QRadar SIEM), AirWatch, Infoblox, Palo Alto Networks, Mobileiron, Splunk, McAffee, Symantec і багато інших).

04
Робоче місце під ключ

Пропонуємо виключно оригінальну комп’ютерну техніку від лідерів галузі HP, Dell, Apple, Lenovo та ін. для оснащення робочого місця співробітників у тому числі і професійних спеціалістів, діяльність яких пов’язана зі складними інженерними розрахунками, графікою, 3D-моделюванням та роботою з великим об’ємом інформації.
Робочі та графічні станції, стаціонарні ПК з готовою комплектацією або індивідуально підібраною нашими експертами, ноутбуки і тонкі клієнти.

05
Периферійне обладнання та професійна друкарська техніка

Широкий вибір периферійних пристроїв під будь-яку потребу: аксесуари для ПК, професійні монітори, надійні гарнітури для операторів call-центрів, конференц-телефони, принтери, БФП (принтери 3 в 1), мережеву периферію та багато іншого.
Особливе місце в асортименті займає лінійка широкоформатних плоттерів від EPSON, HP, XEROX для друку форматів A0, А1, А2 та 3D-принтери із 3D-cканерами від Dewang, Polaroid, XYZ printing.

06
Програмне забезпечення

Портфель програмних продуктів нараховує більше як 1000 найменувань ліцензійного ПЗ: Microsoft, McAffee, VMware, ESET, MICRO FOCUS, VEEAM, Oracle, IBM, ABBYY та ін.
Ми працюємо як зі складними інфраструктурним програмним забезпеченням, так і з програмно-апаратними комплексами (коробочні рішення), які дозволяють оперативно розгортати IT-системи, не задіюючи кваліфікований персонал.

HP

HP

Cisco

Cisco

VR2

VR2

VR 1

VR 1

slide 1 comp

slide 1 comp

slide 3 tsod

slide 3 tsod

slide 2 server

slide 2 server